MUNDIAL 2018

     Zorganizuj wyjazd na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia w organizacji wyjazdów i zarezerwuj hotel, przejazd oraz usługi dodatkowe.

XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 odbędą się w Rosji. Mecze będą rozgrywane na 12 stadionach w 11 miastach:

Moskwie (stadiony – Łużniki i Spartak), Petersburgu (stadion Zenitu), Kaliningradzie, Niżnym Nowogrodzie, Kazaniu, Samarze, Sarańsku, Wołgogradzie,

Rostowie nad Donem, Soczi, Jekaterynburgu.

 Ceny i informacja o biletach:

Oficjalna sprzedaż biletów przeprowadzana jest tylko za pośrednictwem strony internetowej FIFA, a kibice mają do wyboru trzy różne drogi: zakup pojedynczego biletu na wybrany mecz, pakiet drużynowy (czyli na wszystkie mecze grupowe wybranej reprezentacji) oraz pakiet stadionowy (wszystkie mecze w wybranym obiekcie). Ze względu na ogromne zainteresowanie, FIFA rozprowadzać będzie wejściówki na zasadzie losowania, a później uruchomi specjalny serwis dla kibiców odsprzedających swoje bilety.
Bilety na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 na powyższych zasadach i cenach będą dostępne jedynie dla klientów indywidualnych, którzy będą mieli szczęście w losowaniu.

 ticket prices

Wiza:

Dla obcokrajowców na Mundialu w zamian za wizę wydawany będzie paszport kibica, tzw. FAN ID. Zapewnia on ponadto prawo do bezpłatnego przejazdu dna stadion i poruszania się między miastami, w których będą rozgrywane mecze Mundialu. Bez paszportu kibica wejście na stadion będzie niemożliwe, po zakupie biletu każdy kibic musi wyrobić sobie taki dokument. Istnieje też inne rozwiązanie dla obcokrajowców — mogą wjechać do kraju na podstawie certyfikatu — czyli dokumentu, będącego zastępstwem FAN ID, a kartę można otrzymać już w Rosji. Osoby udające się do Rosji bez biletów, będą musieli aplikować o wizę turystyczną.

 Tabela rozgrywek:

FIFA 2018fwc matchschedule 20122017 en neutral

 Odległości pomiędzy miastami:

Odległości samolotem z Moskwy do St Petersburga, Volgogradu, Kazania, Samary, Saranska, Niżnniego Novogrodu 1,5 godz.
Odległości samolotem z Moskwy do Rostov nad Donem, Kaliningradu 2 godz.
Odległości samolotem z Moskwy do Yekaterinburga, Sochi 2,5 godz.
Pociągiem, zależnie od wybranego pociągu :
Odległości pociągiem z Moskwy do Niżniego Novogrodu 3-5 godz.
Odległości pociągiem z Moskwy do St Petersburga 3-5 godz.
 MAPA 1

O nas

Od początku powstania firmy Intour Polska jednym z naszych podstawowych celów był rozwój i doskonalenie, jak również dążenie do stałej poprawy technologii i know-how.
Zespól Intour Polska jest zespołem międzynarodowym i wielojęzycznym z udokumentowanym doświadczeniem w różnych sektorach turystyki i z różnych krajów europejskich, zapewniającym zrozumienie różnych kultur, sposobu życia i myślenia.

Więcej >>

Certyfikaty

pit member 2018 signal iduna 2017CERTYFIKAT 6

Wyślij zapytanie, przygotujemy ofertę.

Wyślij!

mrot

pit

pct

© 2018 INTOUR POLSKA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by ITPRODESIGN

Search

FACEBOOK